Konferencja EATA 2023

Dziesiąta Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Asfaltowych EATA (10th International Conference EATA 2023) odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2023 na Politechnice Gdańskiej.

To jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży technologii nawierzchni asfaltowych.

Mamy zaszczyt, wraz z naszym Partnerem Handlowym, firmą Infratest być Srebrnym Sponsorem tego szczególnego wydarzenia toteż na terenie Konferencji znajdowała się nasze stoisko promocyjne.

Organizatorzy (Politechnika Gdańska oraz  Fundacja Rozwoju Usług  Infrastruktury Transportowej FRUIT) gościli prawie 300 ekspertów z 34 krajów, reprezentujących zarówno środowiska naukowe, jak również wykonawców i producentów.

W programie wydarzenia znalazły się prezentacje przedstawiające najnowsze trendy i osiągnięcia naukowe  związane z technologią materiałów i nawierzchni asfaltowych, na stoiskach Sponsorów zobaczyć można było nowości sprzętowe i uzyskać informacje o trendach w badaniach materiałów i finalnego produktu jakim jest mieszanka mineralno-asfaltowa.

Dziękujemy licznie odwiedzającym nasze stoisko na Politechnice – do zobaczenia na kolejnej edycji !

p.s. Gdybyście jednak nie dotarli – wszystkie referaty prezentowane podczas konferencji EATA opublikowano w prestiżowym czasopiśmie naukowym International Journal of Road Materials and Pavement Design. A na pokazy sprzętowe możecie umówić się z pracownikami Viateco sp. z o.o.