Zmiana adresu – ważne !

Szanowni Państwo,

po ponad 10 latach od poprzedniej przeprowadzki zdecydowaliśmy o zmianie lokalizacji siedziby firmy Viateco.

Nasze nowe Biura mieszczą się w budynku 23, a serwis i magazyn – w budynku 61 na terenie Invest Park HAJDUKI S.A. w Chorzowie, przy ul. Stalowej 17.

Nasza nowa lokalizacja to idealna przestrzeń dla biznesu!

Invest Park Hajduki to duży, dobrze zorganizowany i prosperujący teren, na którym posadowione są obiekty skupiające niemal 100 podmiotów z różnych branż.

Park znajduje się w południowej części Chorzowa, w samym centrum Aglomeracji Śląskiej, a jego doskonałe położenie logistyczne zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej. Szczegóły dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt – https://viateco.eu/#footer

Podmioty zlokalizowane na terenie Invest Park Hajduki działają w różnych, ale często uzupełniających się branżach, dlatego przeważnie korzystają z wzajemnie oferowanych usług. Taka współpraca tworzy na terenie parku swoistą lokalną społeczność.

Tutaj niezwykle ważna jest też historia – Park powstał w miejscu dawnych Zakładów Chemicznych Hajduki, które w przeszłości wiele znaczyły dla miasta. Teren od 10 lat jest sukcesywnie rewitalizowany, a ogromne zmiany widać gołym okiem.

Invest Park Hajduki oferuje na wynajem zróżnicowaną przestrzeń – znajdziemy tu biura, magazyny, hale produkcyjne czy obiekty rekreacyjno-sportowe, a wszystko przystosowane do indywidualnych potrzeb. Dlatego Invest Park Hajduki to idealna przestrzeń dla biznesu!

Zapraszamy !