#KEY21SET

26 maja 2021 odbyła się internetowa prezentacja najnowszego sprzętu firmy Screening Eagle.

W jej trakcie zaprezentowano zarówno nowości sprzętowe związane z diagnostyką obiektów inżynierii lądowej , jak również najnowsze wersje oprogramowania INSPECT 2.0 oraz wirtualnej platformy do konsolidacji i zarządzania danymi pomiarowymi Workspace.

GP 8100

Wśród nowości sprzętowych zaprezentowano kolejny model georadaru o oznaczeniu GP 8100.

Ten wysokowydajny, wyposażony w matrycowy układ 6 anten przyrząd zapewnia zwiększoną wydajność skanowania, przy zachowaniu wszystkich zalet podstawowego modelu GP 8000.

PD8050

Kolejną, znacznie bardziej zaawansowaną technologicznie generację znanego już wcześniej sprzętu reprezentował betonoskop ultradźwiękowy Pundit PD 8050.

To wykorzystujące metodę ultrasonic pulse echo urządzenie, dzięki wyposażeniu w tryb sztucznej inteligencji AI i możliwość rozbudowy modułowej, pozwala na efektywne i szybkie obrazowanie 2D i 3D struktur betonowych. Bezprzewodowa transmisja danych i ich przechowywanie w chmurze dodatkowo zwiększają możliwości tego sprzętu.

PI8000

Ostatnim z zaprezentowanych urządzeń była rewolucyjna sonda PI 8000 pozwalająca na badanie ciągłości pali oraz testy w trybie „acustic pulse echo”

Zachęcamy Państwa do obserwowania naszych mediów społecznościowych bo już wkrótce zaprosimy, wraz z producentem firmą Screening Eagle, na serię webinarów przybliżających powyższe zagadnienia.