Sobre Viateco

Założona w 1991 roku firma Viateco specjalizuje się w sprzedaży najwyższej klasy sprzętu pomiarowego stosowanego w laboratoriach inżynierii lądowej i przemysłowych, instytutach badawczych i wyższych uczelniach. Nastawienie na kompleksowość usług na każdym etapie współpracy zapewnia Klientom spółki nie tylko doradztwo i szkolenia, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zasoby sprzętowe przedsiębiorstwa pozwalają również oferować naszym Klientom możliwość wypożyczenia urządzeń zastępczych na czas naprawy lub do nietypowych dla nich prac badawczych. Własna flota transportowa zapewnia bezpieczeństwo i nadzór nad urządzeniami w trakcie realizacji dostaw.

Kluczowe dane Viateco sp. z o.o. http://viateco-kluczowe-dane

Historia Założycielami i pierwszymi pracownikami powstałej w 1991 spółki cywilnej Viateco byli członkowie rodziny Jutkowiak, do których, po przekształceniu w 2002 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, nadal należą wszystkie udziały.

Jesteśmy dumni z bycia Firmą Rodzinną, z trzecim już pokoleniem zaangażowanym w jej działalność !

Od samego początku firma była blisko związana z inżynierią lądową, do dzisiaj pozostając członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa. Wieloletnie doświadczenie Jana Jutkowiaka w pracy laboratorium drogowego, w tym na stanowisku Kierownika Laboratorium Okręgowego Generalnej Dyrekcji Dróg (lata 1972-1983) pozwoliło na rozszerzenie zakresu aktywności na doradztwo i ekspertyzy techniczne. Znalazło to odbicie w ówczesnej pełnej nazwie – Biuro Techniczno-Handlowe Viateco s.c. W swojej historii firma zajmowało się również pośrednictwem w imporcie maszyn drogowych z Francji oraz sprzedażą specjalistycznych materiałów budowlanych, jak hydroizolacje czy domieszki do mas bitumicznych.

Stopniowo Spółka koncentrowała się wyłącznie na aparaturze kontrolno-pomiarowej dla jak najszerszego kręgu odbiorców, z zachowaniem najwyższej jakości produktu. Od 2015 roku oferta została wzbogacona o urządzenia i wyposażenie związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego – więcej na ten temat znajdziecie Państwo na wyspecjalizowanej stronie

https://bezpieczna-droga.com/

Zespół:

Do Państwa dyspozycji pozostaje doświadczony i zróżnicowany kompetencyjnie zespół naszych Pracowników:

Dominik Jutkowiak – w ciągu 30 lat przeszedł w firmie przez wszystkie stanowiska, a funkcja Pełnomocnika d/s Jakości daje mu pełen wgląd w jej funkcjonowanie, nie tylko z fotela Prezesa.

Estuvieron presentes

Ver todos los socios