INFRATEST DEALER DAYS 2022

W dniach 18 – 21 października 2022 niemiecka firma Infratest gościła w zakładach w Brackenheim swoich przedstawicieli z całego świata. Celem spotkania było przedstawienie planów na przyszłość, odświeżenie wiedzy o produktach już znajdujących się w jej portfolio oraz przedstawienie nowych linii produktowych w jej ofercie. Kolejnym ważnym elementem była wymiana wzajemnych doświadczeń pomiędzy Partnerami handlowymi.

Na spotkanie przybyło około 80 gości zarówno z Europy, jak i Azji czy obu Ameryk. Wszyscy spragnieni nowinek, chętni do udziału w tworzeniu nowej wizji biznesu opartego na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, dbałości o środowisko i wzajemnym zaufaniu.

Do znanego już śledzącym firmę Infratest w internecie i mediach społecznościowych hasła INFRATEST – ONE STEEP AHEAD – dokładamy, a może otulamy je ZAUFANIEM jakie stanowi podstawę relacji pomiędzy firmą Infratest i jej Dealerami, do których z dumą zalicza się VIATECO sp. z o.o. , a naszymi KLIENTAMI.

Wspólnie pracowaliśmy, uczyliśmy się od siebie, a także razem bawiliśmy się przy wyśmienitym winie produkowanym w południowych Niemczech, zacieśniając wzajemne relacje i budując zaufanie, że wszyscy możemy na siebie liczyć. Z nadzieją, że uda nam się lepiej pracować i rozwiązywać problemy naszych Klientów mając wsparcie zarówno firmy Infratest, jak i naszych kolegów i koleżanek reprezentujących tę firmę na całym świecie. A im lepiej będziemy w stanie wspomóc naszych klientów tym większym zaufaniem (mamy nadzieję) będą mogli nas obdarzyć.

Dziękujemy firmie Infratest oraz wszystkim gościom Dealer Days 2022 za stworzenie fantastycznej atmosfery i możliwość współtworzenia dobrej przyszłości dla branży budowlanej.